Product was successfully added to your shopping cart.

Zasady anulowania zamówień, zwroty

Anulowanie zamówień

 1. Zalecamy naszym klientom, aby zapoznali się z przewodnikiem pomiarów i opisami produktów przed dokonaniem zakupu oraz dokładnie sprawdzenie zamówienia w celu wykrycia ewentualnych błędów. Zamówienia zawierające produkty wykonane na wymiar mogą zostać anulowane w ciągu do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Produkcja zamówienia nie zostaje rozpoczęta w tym czasie, chyba że kupujący poprosi nas, by dostarczyć zamówienie szybciej niż nasz standardowy czas realizacji, a my się na to zgodzimy.
 2. Towary na wymiar, są dostosowane do specjalnych wymagań klienta i jeśli produkcja zamówienia już się rozpoczęła, może być za późno na dokonanie zmian.
 3. Wszelkie anulacje lub zmiany muszą być dokonane w formie pisemnej. Można to zrobić poprzez formularz Kontakt z nami lub wysyłając nam e-mail.

Zwroty produktów na wymiar

 1. Zgodnie z ustawą o ochronie konsumentów, produkty wykonane na wymiar nie podlegają zwrotom. Towary te są wykonane specjalnie na potrzeby klienta co oznacza, że nie będzie w stanie ponownie sprzedać tego produktu po jego pełnej cenie detalicznej.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie wymierzone towary lub wybór nieodpowiedniego wykończenia. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas dokonywania pomiarów, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeden z naszych konsultantów z chęcią zaoferuje swoją pomoc.

Zwroty towarów standardowych

 1. Standardowe produkty mogą być zwrócone w ciągu do 14 dni od daty otrzymania zamówienia.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności za utracone lub uszkodzone produkty.

Zwroty, rabaty i inne koszty

 1. Zwrot kosztów zazwyczaj trwa kilka dni roboczych, jednak zastrzegamy sobie prawo do zwrotu pieniędzy w ciągu do 10 dni od dnia, w którym towar jest do nas zwrócony.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu całości lub części zapłaconej kwoty, jeśli produkt nie jest w oryginalnym stanie i/lub niektóre elementy nie zostaną zwrócone.
 3. Nie przyjmujemy odpowiedzialności za koszt zwrotu towarów.
 4. Jeśli chciałbyś abyśmy zorganizowali odbiór i transport produktów używając naszego kuriera należna jest opłata za transport. Niestety nie jesteśmy w stanie ustalić jednolitej stawki za zwrot, dlatego prosimy o kontakt w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

 

Uwaga. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższych warunków w dowolnym czasie bez wcześniejszego uprzedzenia.

Ostatnia modyfikacja tej strony, została przeprowadzona 15 marca 2016 roku.