Product was successfully added to your shopping cart.
Subskrybuj kanał RSS

Żaluzje drewniane

Nadaj charakteru swoim wnętrzom używając naszych żaluzji na wymiar. Korzystając tylko z najlepszego importowanego z Rosji drewna o nazwie Basswood, posiadamy w ofercie żaluzje w kolorze białym (lamelki o szerokości 25mm i 50mm) oraz dębu (lamelki o szerokości 50mm). Zmiana przystrojenia okna to jeden z prostych sposobów, aby całkowicie przekształcić wystrój domu bez konieczności kupowania nowych mebli i zmiany innych detali. Złożenie zamówienia jest proste!


Wystarczy skorzystać z naszego przewodnika pomiarów, w którym znajduje się wiele przydatnych informacji na temat dostępnych mocowań oraz sposobów pomiarów. Aby zamówić żaluzję, wystarczy wpisać wymiary w celu otrzymania natychmiastowej wyceny. Zapraszamy do zakupów. Nasze ceny są nie do pobicia! Nasz prosty w śledzeniu przewodnik pomiarów daje jasne ale łatwe w śledzeniu wskazówki odnośnie licznych opcji montażu oferowanych przez nas. W związku ze sposobem otwierania okna (do wewnątrz pomieszczenia), najbardziej popularną metodą montażu jest montaż na skrzydle okiennym. Czasami jednak bardziej odpowiednia jest inna metoda.


Nasz przewodnik w prosty sposób obrazuje wszystkie dostępne metody i w kilku prostych krokach omawia pobieranie pomiarów. Nasze żaluzje objęte są roczną gwarancją i są zgodne z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo na tej stronie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania, jednak jeśli w dalszym ciągu jest coś, o czym chcieliby Państwo porozmawiać, prosimy o kontakt.

Ustaw kierunek malejący

   

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

2 produkt(ów)